Artystyczne warsztaty dekorowania stołu

Wiosna i Wielkanoc tuż, tuż. Dlatego zapraszamy na kwiatowe warsztaty "Wielkanoc Razem przy stole", podczas których stworzymy wiosenne aranżacje ze świeżych kwiatów na stół Wielkanocny.

Podczas spotkania dowiemy się co nieco o technikach tworzenia kwiatowych aranżacji. Wybierzemy naczynia, przygotujemy je do wykonania i stworzymy w nich kwiatowe kompozycje.
Uczestnicy będą mogli zabrać wszystkie stworzone kompozycje i dekoracje do domu. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.

Spotkanie odbędzie się 22 marca 2016, w godz. 17.00 - 20.00 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony SKM Redłowo). Prowadzenie - Na Trawie.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy poprzez stronę: https://wielkanocrazemprzystolelis.evenea.pl/  
Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych - dzieci mogą w nich uczestniczyć jako osoby towarzyszące, natomiast organizator nie zapewnia opieki nad dziećmi na czas warsztatów.

Brak komentarzy

Leave a comment